وکیل ملکی در مشهد

وکیل ملکی در مشهد

با عرض سلام خدمت همه کاربران مشهدی محترم سامانه وکیل نوین این مقدمه رو در ابتدا عارض شوم .که این روز ها با وجود مشکلات مالی خریداران و فروشندگان املاک در مشهد به تعهدات خودشون پابند نیستن و اغلب اقدام به خلف وعده میکنند که از نمونه های آن میتوان دعاوی الزام به تنظیم سند ، فروش مال غیر ، تحویل ملک ، خسارت های عدم انجام تعهد و یا تخلیه املاک میتوان نام برد که عموما هر یک از این موارد لم خاصی برای دفاع دارد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

 

به طور مثال دعوای خلع ید با دعوای تخلیه ید متفاوت است به این مفهوم که اگر ما قرارداد داشتیم دعوای خلع ید مطرح میکنیم و اگر ملکمان را دوستانه به کسی داده باشیم و از ملکمان بلند نشود بایستی دعوای تخلیه ید با شیوه مخصوص خودش اقدام نماییم ، خب پس برای این دعاوی مهم و اینکه چه شکایتی مطرح کنید توصیه میکنم حتما با وکیل ملکی در مشهد صحبت داشته باشید . 

دنبال وکیل ملکی در مشهد هستم از کجا پیدا کنم؟

سامانه وکیل نوین سامانه معرفی وکلای متخصص در کشور هستش شما دوست عزیز میتونید با ثبت درخواست وکیل ملکی در مشهد در لحظه اطلاعات وکیل برایتان پیامک میشود و میتوانید با تماس با ایشان و ارتباط تلفنی و اخذ نوبت مشاوره حضوری با ایشان داشته باشید ، جهت ثبت درخواست وکیل ملکی در مشهد اینجا را کلیک کنید 

چرا در مشهد به وکیل ملکی نیازمندیم  ؟

پرونده های ملکی که ارتباط مستقیمی به اموال غیر منقول دارد.جز پیچیده ترین و زمان برترین پرونده های دادگاه محسوب میشود.در این پرونده ها کوچکترین اشتباه و سهل انگاری ممکن است. به قیمت از دست رفتن ملک منجر شود.چرا که با تنوع بسیاری از قوانین و نا آگاهی مردم امکان اشتباه زیاد بوده.و خیلی ها با عدم به کارگیری وکیل ملکی در مشهد فکر میکنند.در هزینه خود صرفه جویی کرده.روند دادرسی پرونده خود را با سردرگمیشان طولانی و بی نتیجه میکنند. و اتفاقا این کار هزینه بیشتری برایشان به دنبال دارد.

برای گرفتن مشاوره حضوری رایگان از بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

امیدوارم که شما عزیزان جز این دسته نباشید.و با به کارگیری یک وکیل ملکی در مشهد مطمئن و با تجربه به اصولی کردن امورتان حقوقیتان توجه نمایید. بنابراین رجوع به یک شخص متخصص و با تجربه برای دنبال کردن حقوق مربوط به این موضوعات خیلی اهمیت دارد.سامانه وکیل نوین در شهر مقدس مشهد دارای بهترین وکلا متخصص ملکی که تجربه بسیار زیادی در پرونده ملکی دارند می باشد.

خب بریم انواع دعاوی ملکی که در دادگاه های مشهد و نکاتی که وکیل ملکی در مشهد هر قسمت لازم دارد را ببینیم و متناسب با نیازتان ویس مربوطه آن قسمت را گوش دهید.

1- وکیل دعوا خلع ید در مشهد:

دعوای خلع ید که با اثبات مالکیت همراه است. دعوایی است که شخصی که خود را با اسناد مالکانه صاحب ملک معرفی میکند .تقاضای رفع تصرف شخص دیگر را که بر ملک استیلا دارد را مینماید. که باید استیلای او بر ملک غاصبانه باشد. به عنوان مثال مستاجری باشد که بعد از انقضا مدت اجاره نامه همچنان بر ملک تصرف دارد.یا شخصی که به صورت عدوانی بر ملک تصرف دارد. و زیر بار حرف حق هم نمیرود.که در این صورت باید مالک همراه با مدارک ملکیت خود تقاضا رفع تصرف یا به اصطلاح قانونی خلع ید او را تقاضا کند.

2- وکیل دعوا تصرف عدوانی و ممانعت از حق در مشهد  :

دعوا تصرف عدوانی هم نمونه دیگر دعاوی ملکی است.که مربوط به اموال غیر منقول است که در این دعاوی باید خواهان با همراهی وکیل ملکی در مشهد ثابت کند.که مال بدون اذن و رضایت او به صورت عدوانی و غیر قانونی از استیلای او خارج شده.و همچنین باید ثابت نماید که سابقا بر ملک تصرف داشته .و لحوق تصرف شخص خوانده بعد از تصرف او به صورت عدوانی بوده است.

همچنین دعوای مزاحمت از حق هم دعوایی است که خواهان توسط وکیل ملکی در مشهد تقاضا رفع مزاحمت از تصرف ملک خود علیه شخصی را دارد که مخل تصرف او شده بدون اینکه خودش آن را تصرف کرده باشد.

3-وکیل دعوای الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد: 

املاک غیر منقول زمانی از نظر قانون محترم هستند که سند رسمی داشته باشند .و قانون مالکیت کسی را میشناسد. که سند رسمی آن مال را به نام خود داشته باشد و در معاملات به کرات مشاهده شده است که دو نفر که با یکدیگر معامله ملکی میکنند فروشنده از زدن ملک به خریدار بنا به هر دلیلی سهل انگاری میکند.

و سر باز میزند که در این صورت خواهان باید دعوای الزام به تنظیم سند رسمی را مطرح نماید. ممکن است که در معامله فروشنده مالک رسمی نباشد. و سند به نام شخص دیگری باشد اما باید خواهان دعوا الزام به تنظیم سند علیه کسی که سند به نام اوست را مطرح نماید.

برای اشنایی بیشتر با دعوای الزام به تنظیم سند می توانید اینجا کلیک کنید.

4 وکیل دعوای الزام به فک رهن در مشهد :

رهن هم از عقود معینی است که راهن به عنوان قرض پولی را از کسی وام میگیرد.و ملک یا مالی را در نزد دیگری که مرتهن نام دارد گرویی و به عنوان وثیقه نگه میدارد تا طلب مرتهن را به طور کامل بدهد.که بتواند مال گرویی را پس بگیرد.و به اصطلاح فک رهن نماید ولی ممکن است در این بین این عقد و این روابط قراردادی به چالش هایی کشیده بشود.

که یکی از آن عدم فک رهن است. فرض کنید کسی که از دیگری پول قرض گرفته و سند ملکی را در نزد کسی به صورت گرویی قرار داده حال با توجه به اینکه پول و قرض خود را ادا نموده است مرتهن از استرداد مورد وثیقه خودداری کرده است یا فرضی را در نظر بگیرید که فردی ملکی که در دست کسی به صورت رهن قرار داشته را خریده حال برای سند زدن مالک چون ان را وثیقه داده .نمیتواند آن را سند بزند که در این صورت باید دعوا الزام به فک رهن همراه با وکیل ملکی در مشهد مطرح گردد.

وکیل ملکی در مشهد

5-وکیل دعوای افراز ملک مشاعی در مشهد : 

ملک مشاعی ملکی شراکتی است.که شرکا میتوانند آن را به هر نحو که دوست دارند بین خودشان تقسیم کنند. اما اختلاف زمانی در دادگاه دنبال میشود که هیچ کدام از افراد شریک بر سر تقسیم مال به توافق نرسند.و هرشریکی میتواند هر زمان که بخواهد تقاضا تقسیم مال خود را بنماید. و اگر با شرکای دیگر به توافق نرسد باید از طریق مراجع قانونی اقدام نماید. در دعوا افراز ملک اگر جریان ثبتی ملک خاتمه پیدا کرده باشد مرجع صالح آن اداره ثبت محل وقوع ملک است.در غیر این صورت مرجع صالح دادگاه ها عمومی صالح به رسیدگی دعوا میباشند.

6- وکیل ابطال معامله معارض در مشهد :

یکی از دعواهایی که خیلی مبتلا به دارد. معاملات معارضی است که بعضی از افراد سود جو و یا کلاهبردار در قرارداد های خود به کار میبرند.فرض کنید که شخصی ملکی را به دو یا چند نفر فروخته. بدون اینکه سند رسمی به نام کسی بزند.خب در اینجا اگر ما شخص فروشنده را مالک در نظر بگیریم.دادگاه ها در این صورت و از نظر حقوقی کسی را مالک میدانند.

که خریدار اول با یک مبایعه نامه عادی باشد. و مابقی خریداران بعدی حتی اگر سند رسمی به نامشان تنظیم شده باشد مالک شناخته نمیشوند.و سند رسمی آنان در دادگاه ابطال میشود و خریداران بعدی باید با طرح شکایت در دادسرا و اثبات مجرمیت فروشنده به حقوق مالی از دست رفته خود دست پیدا کنند. پرونده های ملکی معاملات معارض بدون همراهی وکیل ملکی در مشهد برای کسب نتیجه امکان پذیر نیست .

7-وکیل الزام به تحویل ملک در مشهد :

الزام به تحویل ملک زمانی موضوعیت دارد که یک قرارداد ملکی بین دو نفر به طور صحیحی منعقد شده.حال فروشنده با توجه به بالا رفتن یک باره ارزش ملک از تحویل دادن ملک امتناع میکند. به این امید که خریدار را قبول به فسخ ملک کند.به عنوان مثال اگر کسی ملکی را با یک پیش پرداخت و در دو قسط بخرد و ملک دست فروشنده تا تسویه کامل قرار بگیرد.

اگر با چنین شرطی ملک فروخته شود و اگر خریدار به تعهدات مالی خود در رعایت مواعد وفادار باشد فروشنده باید ملک را تحویل دهد. حتی اگر ملک افزایش قیمت پیدا کرده باشد و در این صورت باید خریدار دادخواست الزام به تحویل ملک را تقدیم دادگاه محل وقوع ملک نماید و عزیزان اگر در این زمینه پرونده دارید با متخصص ترین وکیل ملکی در مشهد ارتباط حاصل فرمایید.

8-وکیل فسخ معامله ملکی در مشهد :

فسخ هم به معنای برهم زدن ارادی قرار داد است.که از طرف یکی از طرفین قرارداد به عمل می آید. و باید این حق طبق قانون برای طرفی که میخواهد فسخ کند وجود داشته باشد.و گرنه معامله بر اساس اصل صحت قراردادی صحیح است. اثر حقوقی فسخ نسبت به آینده است.و در گذشته اثر حقوقی ندارد.

چون بر اساس اصل صحت طرفین قرار داد مالک مال مورد معامله خود بودند. طبق قانون مدنی فسخ چند مورد دارد.که مهم ترین آنها خیار فسخ به دلیل معیوب بودن مال . غبن یا در نظر نگرفتن ارزش و بهای دو عوض .تخلف از شرایط موجود در قرارداد دادن اختیار فسخ معامله برای مدت زمان معین به طرفین قرارداد یا شخص ثالث.اختیار فسخ نسبت به باطل بودن جزیی از موضوع قرار داد و.. است

نکته این است که بیشتر فسخ های قراردادی بعد از علم به شرایط آن فوری است.و گرنه اسقاط میشود. و بهتر است که برای شروع به پرونده های تخصصی از اطلاعات وکیل ملکی در مشهد بهره مند شوید.

ویژگی های وکیل ملکی برای پیشبرد و اثربخشی پرونده تان کدام است :

1-داشتن دانش و اطلاعات حقوقی : خب مهم ترین رکن برای یک وکیل ملکی در مشهد اشراف داشتن به کلیه قوانین مربوط به ملک و مستغلات است.چون تنوع قوانین در زمینه ملک بسیار زیاد است. و یک وکیل ملکی در مشهد با در نظر داشتن موضوع پرونده شما و متناسب با خواسته شما بهترین دادخواست و دفاعیه بر اساس قوانین تقدیم مراجع قضایی نماید.

2- تجربه :  وکلایی که سامانه وکیل نوین در اختیار دارد.دارای سوابق کاری در زمینه های ملکی هستند. و در این حوزه متخصص به شمار می آیند.و مبرهن است وکیلی که تجربه کاری بالاتری را داشته باشد. آشنایی بهتری با جو دادگاه ها دارد و خیلی راحت تر متناسب با رویه عملی دادگاه ها به دفاع از موکل میپردازد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل ملکی در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود