درخواست شما با موفقیت ثبت گردید

 

اطلاعات برای شما پیامک گردیده شد و اطلاعات شما نیز برای وکیل مربوطه ارسال شد ، در ساعات مناسب با ایشان تماس حاصل فرمایید .

وکیل نوین سامانه و استارتاپ حقوقی بوده و شما به راحتی میتوانید با ثبت در خواست حقوقی وکیل متخصص خود را یافته و با ایشان ارتباط تلفنی گرفته و در نهایت به دفتر وکیل مراجعه نمایید ، ما به شما توصیه میکنیم جهت ارتباط با سایر وکلا اپلیکیشن وکیل نوین را از طریق لینک زیر دانلود کرده و در صورت عدم رضایت از مشاوره تلفنی وکیل معرفی شده به شما از طریق اپلیکیشن وکیل نوین با سایر کارشناسان متخصص ارتباط بر قرارکنید  .

مزایای اپلیکیشن وکیل نوین

چرا ما به اپلیکیشن وکیل نوین نیاز مندیم 

قوانین کشور

وکیل نوین منبع خوبی برای قوانین ایران بوده و هر زمان به راحتی میتوانید با استفاده از این قوانین مشکل حقوقی خود را حل کنید .

پیدا کردن وکیل متخصص 

با وجود این همه وکیل در شهر پیدا کردن وکیل متخصص نسبت به پرونده ما کار راحتی نیست اپلیکیشن وکیل نوین این امر را به سهولت فراهم کرده و شما میتوانید به رایگان با وکلای مختلف صحبت داشته باشید و در صورت نیاز عقد قرارداد داشته باشید .

مشاوره تلفنی فوری 

گاهی اوقات ممکن است ما گرفتار مسائل حقوقی شویم و نیاز فوری به مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشیم تا بتوانیم فوری سوالمان را از وکیل پرسیده و یا در کنار خود وکیل را حاضر کنیم اپلیکیشن وکیل نوین این امکانات را برای شما فراهم نموده است .

مطالب مفید حقوقی 

شما میتوانید موضوع حقوقی خود را از طریق اپلیکیشن وکیل نوین مشاهده و آموزش حقوقی لازم ببینید 

اخبار جنایی

شما میتوانید اخبار و حوادث جنایی را روزانه از اپلیکیشن وکیل نوین مشاهده کنید 

رایگان

نصب اپلیکیشن رایگان بوده و نیاز به پرداخت مبلغی ندارد .

همین حالا به وکیل نوین بپیوندید