قرنطینه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین در دوران قرنطینه یا کرونا
[tt_section_title title_alignment=”text-center” font_weight=”900″ text_transform=”capitalize” title_color_option=”theme-color” title=”در دوران قرنطینه یا کرونا” css=”.vc_custom_1586938931754{padding-top: 150px !important;}”]

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

[/tt_section_title]

[tt_hero_block]

در این روزهایی که کروناویروس باعث قرنطینه و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی شده است، استفاده از راه‌های دیگری جز مراجعه حضوری برای انجام کارها و پیگیری مشکلات حقوقی، مورد توجه قرار گرفته است چون نمی‌توان مشکل یا پرونده حقوقی را بدون حل شدن رها کرد یا به عبارتی صورت مسئله را پاک نمود. بنابراین، وجود وکیلی که در عین متخصص بودن، بتواند از شیوه‌های نوین برقراری ارتباط چون ارتباط آنلاین و مشاوره تلفنی استفاده کند، اهمیت دارد.

[/tt_hero_block]

[tt_hero_block css=”.vc_custom_1587027599350{padding-top: 50px !important;}”]

همچنین، به دلیل تعطیلی نسبی یا دورکاری اکثر مراجع قضایی و شرکت‌ها، این امر اهمیت می‌یابد که وکیل متخصص به سرعت به سوال افراد پاسخ بدهد یا مشکل آن‌ها را برطرف کنند. ضمن اینکه افراد به دلیل داشتن فرصت کافی در دوران قرنطینه، می‌توانند از سایت‌های مختلفی بازدید کنند و خواهان این هستند که اصل سرعت رعایت شود و در وقتشان صرفه‌جویی شود. علاوه بر این، به دلیل رکود اقتصادی که در کل جهان بابت شیوع ویروس کرونا پیش آمده است، پیدا کردن یک وکیل متخصص ارزان و متعارف بیش از پیش اهمیت می‌یابد.

در همین راستا، سامانه وکیل نوین که در زمینه معرفی وکیل متخصص و متعارف پیشتاز است و از مدت‌ها قبل، امکان مشاوره تلفنی مستقیم با وکیل متخصص و مشاوره تلفنی با کارشناسان و متخصصین حقوقی و مشاوره آنلاین را فراهم کرده بود، در این دوران بیش از پیش به این مسئله توجه کرده و امکانات مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین خود را ارتقا داده است.

[/tt_hero_block]

[tt_hero_block css=”.vc_custom_1649073721648{padding-top: 130px !important;}”]

در سامانه وکیل نوین، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی (بخشی از مشاوره تلفنی) با متخصصین حقوقی و وکلای دادگستری کاملا رایگان می‌باشد که در هر ساعت از شبانه روز در دسترس هستند. همچنین، وکلای متخصص در همه زمینه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، بین‌المللی در شهر خودتان اقدام به ارائه خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین می‌کنند تا اگر نیاز فوری و ضروری به مراجعه حضوری باشید، بتوانید به راحتی در شهر خودتان به وکیل متخصص مراجعه کنید.

برای برقراری ارتباط به وکلا و متخصصین حقوقی سامانه وکیل نوین، می‌توانید در هر شهری که هستید، با شماره‌های ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸ و ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ و ۰۹۱۳۹۱۵۳۴۳۲ و ۰۹۰۲۶۲۲۰۳۲۲ و ۰۵۱۳۶۱۴1111 تماس حاصل فرمایید.
همچنین، در فضای مجازی نیز می‌توانید از طریق شماره ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ مشاوره آنلاین داشته باشید.
علاوه بر ان، می‌توانید در سایت وکیل نوین به صورت آنلاین فرم مربوطه را تکمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود.

[/tt_hero_block]