وکیل-طلاق-در-تبریز

 وکیل طلاق در تبریز |مشاوره 24 ساعته

سامانه وکیل نوین برای اینکه شما راحت تر وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید .این مقاله را در اختیار شما مخاطبین عزیز گذاشته است

وکیل طلاق در تبریز باید به عنوان آخرین راه حل برای یک جدایی، به درستی انتخاب شود. طلاق هم مانند سایر پرونده‌های حقوقی پیچ و خم‌های خودش را دارد و چندین نوع طلاق را به خود اختصاص می‌دهد. بنابراین قبل از هر گونه اقدامی ابتدا باید بدانید که پرونده شما جز کدام دسته قرار می‌گیرد و برای رسیدن به نتیجه بهترین روش‌ کدام است.

بعد از راهنمایی مربوطه و تمایل برای گرفتن وکیل در تبریز حضورا مراجعه کنید.

وکیل طلاق در تبریز چگونه عمل می کند

طلاق به خاطر اینکه در شرایط و با دلایل گوناگونی اتفاق می‌افتد جزء پرونده‌های همیشه متنوع و گاهی پیچیده است. برای همین معمولا جهت پیگیری موارد مربوط به طلاق بهتر است که از  وکیل طلاق در تبریز در این زمینه کمک بگیرید. وکیل طلاق در تبریز همیشه نقش مثبت و سازنده‌ای در جهت پیگیری و به نتیجه رساندن این قبیل پرونده‌ها داشته است.

 وکیل خوب در تبریز ، به راحتی می‌تواند کار شما را در کمترین زمان جلو بیندازد و دغدغه ذهنی را به نسبت کم کند. وکیل طلاق در تبریز به جای فرد یا زوجین در دادگاه حاضر می‌شوند و تمامی مراحل اداری و دادگاهی را خودش انجام می‌دهد.تا شرایط را برای مرحله نهایی و حضور زوجین در دادگاه فراهم شود.

از طرفی ممکن است طرفین حضور فیزیکی نداشته باشند و این خود یکی از پیچیدگی‌ها و سختی‌های پرونده طلاق است. بنابراین بهترین وکیل در تبریز می‌تواند با در نظر گرفتن قوانین موجود در این شرایط سایر مراحل را به درستی پیش ببرد.

انواع طلاق

طلاق انواع گوناگونی دارد، که بهتر است آن را دسته بندی کنیم تا بهتر بتوانیم در مورد انتخاب وکیل طلاق در تبریز تصمیم بگیریم.

طلاق به دو صورت کلی لحاظ می‌شود :

 • طلاق از طرف چه کسی است
 • با چه صیغه‌ای برای طرفین جاری می‌شود

طلاق از طرف چه کسی است

قبل از اینکه به دنبال بهترین وکیل تبریز باشید،باید بدانید که طلاق در این مورد به سه دسته تقسیم می‌شود

 • هزینه وکیل برای طلاق از طرف مرد
 •  هزینه طلاق توافقی
 • طلاق از طرف زن

طلاق از طرف مرد بدین صورت است که مرد تقاضای طلاق دارد، اما قبل از هر چیزی باید نفقه، مهریه و اجرت المثل را مشخص کرده باشد. دوم طلاق توافقی است که هر دو طرف به این نتیجه رسیده‌اند که طلاق بهترین راه‌کار است و با هم در مورد نفقه، مهریه و غیره به توافق رسیده‌اند. طلاق سوم از سوی زن صورت می‌گیرد که معمولا سخت‌ترین نوع طلاق است. بدون شک استفاده از وکیل طلاق در تبریز می‌تواند روش مناسب برای رسیدن به نتیجه مطلوب باشد.

طلاق بر اساس نوع جاری شدن صیغه

این نوع طلاق خود به دو نوع تقسیم می‌شود :

 • طلاق رجعی
 • طلاق بائن

طلاق رجعی همان طلاقی است که از سوی مرد تقاضا می‌شود. اما در برخی از موارد که زن دوشیزه بوده باشد یا همچنین یائسه باشد، طلاق از نوع بائن می‌شود.

طلاق بائن 

طلاق بائن وقتی صورت می‌گیرد که یکی از طرفین از دیگری اعلام تنفر کند. و وقتی  که به وکیل طلاق در تبریز مراجعه کنید .که اجرای طلاق بائن به صورت توافقی یا از طرف زن اجرا می‌شود. که خود به دو صورت تقسیم می‌شود:

 • خلع بائن
 • مبارات بائن

در نوع خلع بائن وقتی زن ابراز تنفر از شوهر کند برای اینکه صیغه طلاق جاری شود باید یک مال را در برابر طلاق به شوهرش ببخشد.و در طلاق مبارات هر دو طرف از یکدیگر تنفر دارند و باید از سوی هر دو مالی نسبت به یکدیگر ببخشند. همچنین در طلاق رجعی شرایط بازگشت زوجین به یکدیگر وجود دارد اما در بائن یک چنین شرایطی به لحاظ قانونی مهیا نیست.ولی در هر صورت باید با وکیل طلاق در تبریز مشاوره شوید.

وکیل طلاق در تبریز

وکیل طلاق در تبریز و  مدارک مورد نیاز:

در کنار جست و جویی که برای وکیل طلاق در تبریز پیگیری می‌کنید، نیازمند مدارک هم هستید.

این مدارک شامل مواردی مثل:
 • شناسنامه
 • کارت ملی 
 • سند ازدواج

در برخی موارد یک سری مدارک بدان اضافه می‌شود. مثلا در طلاق توافقی یک برگه تحت عنوان عدم امکان سازش هم مورد نیاز می‌شود.

همچنین در سایر طلاق‌ها مثل طلاق یک طرفه نیازمند وکیل طلاق در تبریز و سایر مدارک مثل:

 • دادخواست عسر و حرج از طرف خانم
 • مدارک دال بر تعیین مهریه از طرف آقا

مورد نیاز است.

و اگر مشکلاتی از قبیل گم شدن سند ازدواج مطرح شود، باید یکی از طرفین به دفتر ثبت ازدواج مراجعه کند. با داشتن مدارک مهمی مثل شناسنامه و کارت ملی درخواست خود را مبنی بر رونوشتی که کپی برابر اصل باشد، تهیه کند. شرایط استثنا در مورد طلاق زیاد است که یکی از مهمترین این موارد طلاق خانم با وکالت به وکیل طلاق درتبریز می باشد. در این مورد خانم باید حتما وکیل طلاق درتبریز داشته باشند که بدون آن امکان‌پذیر نیست. دیگر موارد مثل شرایط بلاعزل و حق اسقاط است.برای رسیدگی بهتر و آشنایی کامل با این موارد قانونی کمک گرفتن از وکیل طلاق در تبریز می‌تواند روند کار را سریع‌تر کند.

مهریه در طلاق به چه صورت است:

در مورد مهریه طلاق تصورات و سوتفاهمات زیادی وجود دارد. اما بهتر است بدانید که مهریه در هر نوع طلاقی وجود دارد و بدون آن هیچگونه طلاقی ثبت نخواهد شد. چه طلاق توافقی باشد و حتی از طرف زن مطرح و تقاضا شده باشد، مهریه به زن تعلق می‌گیرد. اگر در یک طلاق توافقی مهریه را تعیین کنند، هر دو طرف باید به یک تفاهم رسیده باشند که یا خانم با رضایت مهریه‌اش را ببخشد. یا تمام و کمال دریافت کند و یا یک بخشی از آن را مثل خودرو یا سند خانه دریافت کند و مابقی را ببخشد. در مورد زمانی که زن تقاضای طلاق می‌دهد، باز هم باید مهریه پرداخت شود و به وکیل طلاق درتبریز مراجعه کند.

اما از آنجایی که حق طلاق در اسلام با مرد می‌باشد، اگر زن تقاضای طلاق یا حتی وکالت طلاق را داشته باشد، می‌تواند  وکیل طلاق در تبریز بگیرد و مهریه‌اش را ببخشد تا مرد با طلاق موافقت کند.

حضانت فرزند در طلاق :

حضانت فرزند در طلاق یک بحث جداگانه است که گاهی رسیدن به توافق مشکل است. در برخی از موارد به کمک وکیل طلاق در تبریز می‌توانید شرایط حضانت بچه را قانونی پیگیری کنید. این مورد زمانی پیش می‌آید که زن و شوهر برای سرپرستی بچه‌ها به نتیجه نرسیده‌اند و بر سر آن دعوا دارند. بنابراین بر طبق قانون پسر تا 7 سالگی می‌تواند با مادر زندگی کند و از سن هفت تا پانزده سالگی با پدرش باشد.

در مورد دختر هم تا هفت سالگی با مادر و مابین 7 تا 9 سالگی را با پدرش زندگی کند. بعد از سنین معین شده یعنی پسران بعد از پانزده سالگی و دختران بعد از 9 سالگی می‌توانند تصمیم بگیرند که با کدام یک زندگی کنند.

وکیل طلاق در تبریزنکته مهم اینکه در هر شرایطی حق نفقه از طرف مرد برای فرزندش باید تامین شود.

نفقه در طلاق چگونه تعیین می‌شود :

از وقتی که عقد قرار داد ازدواج ثبت شد، مرد موظف به پرداخت نفقه است. این نفقه تا زمانی اجبار است که زن هم از مرد تمکین کند. در صورتی که به هر دلیلی زن از مرد تمیکن نکرده و خانه را به قصد طلاق یا ترک همیشگی رها کرده باشد. مرد می‌تواند تقاضای عدم تمکین کند. دادگاه و قانون تحقیقات مورد نیاز را انجام می‌دهد. در صورتی که حق با مرد باشد،نفقه قطع می‌شود اما همچنان مهریه به قوت خود باقی می‌ماند.که در این موقع نیازمند وکیل طلاق در تبریز برای مشاوره خوب می باشید.

استرداد جهیزیه برای طلاق در تبریز :

استرداد جهیزیه جز قوانین و شرایط پیچیده موجود به هنگام طلاق است. برای همین وجود وکیل طلاق در تبریز برای پیگیری موارد مربوط به جهیزیه در سهل شدن کار نقش موثری دارد. وقتی قرار است زن جهیزیه خود را به خانه مرد ببرد، باید لیستی از تمامی وسایل به امضای مرد رسیده باشد. در اینصورت به هنگام طلاق راحت‌تر می‌توان استرداد جهیزبه را انجام دهد.

وکیل طلاق در تبریز :

طلاق و تمامی شرایط و گره‌ هایی که با خود به همراه می‌آورد، به تنهایی قابل حل نیستند. گاهی اوقات وضعیت آنقدر بهرنج می‌شود که زن و شوهر حتی نمی‌توانند برای لحظه‌ای دوستانه با هم صحبت کنند. و نیاز به یک مشاوره خوب از طرف وکیل طلاق در تبریز خواهید داشت.

مراحل طلاق توافقی در تبریز:

می خواهم مراحل و قوانین طلاق توافقی در تبریز و مشاوره با وکیل طلاق در تبریز را برای شما مخاطبین عزیز توضیح بدهم.برای اینکه شما را باروش های طلاق توافقی در تبریز و سراسر کشور آشنا کنم.وبرای اینکه مشکل شما حل بشه حتما با وکیل طلاق در تبریز مشاوره بشوید.

تا آخر مراحل توضیح قوانین طلاق توافقی در تبریز با من همراه باشید .که  تو این شهر بهترین وکیل طلاق در تبریز داریم

درست که طلاق توافقی راحت هست ولی باز هم باید راه دادگاه را رفت ،چون برای روند اطلاعات مربوط به این پرونده حتما باید وقت گذاشت و باعث از دست دادن زمان و انرژی نشود در کنار وکیل طلاق در تبریز مشکل شما حل می شود

در اینجا قرار از اول تا آخر در مورد طلاق توافقی در تبریز را در اختیار شما عزیزان بزاریم و این مطالب هم برای کسانی که در تبریز هستند و هم کسانی که در شهرهای دیگر هستند به درد بخور خواهد بود.

1.طلاق توافقی چگونه است؟

توضیح در مورد مراحل طلاق توافقی در تبریز می پردازیم ،همان طور که گفتم طلاق توافقی ساده و بدون حاشیه است که الان بهش میگن طلاقه عامیانه ای

توافقاتی که هست از مالی و غیرمالی ازجمله :می توان مثال زد:مهریه ،نفقه،اجرت المثل،حضانت فرزندان،تنصیف دارایی،ملاقات فرزندان با پدر و مادر و موارد دیگر….که برای این موضوع ها باید در دادگاه رسیدگی شد ودر دفتر اسناد رسمی یک سند توافق نامه تنظیم شود

مبهمی در بعضی موارد وجود دارد .که بعضی از افراد ،فکر می کنند که در طلاق توافقی باید زن مهریه خود را ببخشد ، ولی اصلا همچین چیزی نیست،می تواند کل مهریه را ببخشد یا مقداری از مهریه را نگیرد ومعمولا زن بخاطر اینکه از بند مرد راحت شود و روند طلاق زودتر انجام شود می بخشد و اینکه می تواند حضانت دائمی فرزنده خود را بگیرد ،البته بعضی موارد بود که خود مرد مهریه و حضانت بچه را به مادر داد است.

2.ثبت دادخواست طلاق توافقی در تبریز:

اولین کار در طلاق توافقی ،توافقاتی که باید زوجین در دفتر اسناد رسمی طوری باید تنظیم سند انجام شود که هر دو طرف یک وقت زیر قرار داد نزنند جلسات مشاوره اجباری است و باید از طریق لینک سامانه آن شهرمثل، مرکز ، ساعت و تاریخ مشاوره را انتخاب کنید وبه موقع در همان ساعت که مدت 2ماه در مشاوره الزامی ست.

وقتی در این جلسات مشاوره بازهم به این تصمیم می رسید که طلاق می خواهید و باید از مرکز مشاوره گواهی لازم را بگیرید وبه دادگاه ارائه دهید.

3. وکیل طلاق توافقی در تبریز:

به دلیل مشغله کاری و پیچید بودن روند قضایی شما حتما نیاز به وکیل طلاق در تبریز پیدا میکنید .وحتما پروانه وکالت داشته باشد .که وکالت کار شما را به دست بگیرد.

اگر به رونده عادی بسپارید 4 تا 6 ماه طول میکشد که باید در این موقع با وکیل طلاق در تبریز مشاوره بشوید تا مدت زمان طلاق توافقی را کم کرده و رونده قانونی طلاق توافقی را انجام دهد.و باعث می شود وکیل طلاق در تبریز هزینه های شما کمتر شود.

4.مشاوره تلفنی با وکیل در تبریز :

اگر مشغله کاری زیاد دارید و وقت حضوری با وکیل طلاق در تبریز را ندارید برای مشکل طلاق توافقی می توانید با یک مشاوره تلفنی خوب با وکیل طلاق در تبریز تماس بگیرید

سپس تصمیم بگیرید که برای ادامه مراحل قانونی و پیگیری شرایط طلاق به دفتر وکیل طلاق در تبریز حضورا مراجعه کنید

تا روند کار را با حفظ احترام هر دو طرف به نتیجه مطلوب برساند.

 درصورتیکه طلاق از طرف زوج باشد :

۱ــ مسئله تقسیم سرمایه حاصل شده بعد از ازدواج تا چه حد قابل پیگیر است ؟

در صورتیکه زوج شرط ضمن عقد مبنی بر تنصیف اموال در صورت جدایی را قبول و امضا نموده باشد و هیچگونه تخلفی از ناحیه زوجه انجام نشده باشد ( مثلا اخذ رای عدم تمکین از ناحیه زوج ) و مرد بخواهد همسر خود را طلاق دهد باید نصف اموال بدست آمده پس از ازدواج را به همسر خود بدهد.

2_ نحوه وصول اجرت المثل و همچنین نحوه محاسبه آن رابیان فرمائید ؟

برابر تبصره ۶ ماده واحده مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام زن حق دارد از دادگاه درخواست کند حق الزحمه کارهایی را که در زمان زوجبت بدون قصد تبرع انجام داده و شرعا موظف به آن نبوده است تعیین و زوج را مکلف به پرداخت آن نماید. در اجرت المثل ملاک تعیین وضع مالی مرد نیست.

بلکه با ارجاع امر به کارشناسی حق الزحمه زن در امور خانه داری به نسبت سنوات زندگی مشترک و نوع کارهایی که زوجه در خانه شوهر و دیگر عوامل تعیین می گردد.

3_چنانچه زوج برای فرار از پرداخت حقوق زوجه سرمایه خود را به نام دیگری کرده باشد چه اقدامات حقوقی امکان پذیر می باشد؟

در صورتی که معامله به قصد فرار از دین قابل اثبات باشد (مثلا تاریخ انتقال پس از اقامه دعوی از سوی زوجه باشد) میتوان به استناد ماده ۲۱۸  قانون مدنی درخواست ابطال آن رااز دادگاه صالح نمود همچنین به استناد ماده ۴ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی عمل زوج جرم و وی به ۴ ماه تا ۲ سال حبس محکوم می شود.که برای این مشکل نیاز به وکیل طلاق درتبریز خواهید داشت.

4-آیا مرد می تواند به زور زن را وادار نماید که از او جدا شود، هر چند زن راضی نباشد و او را به زور طلاق دهد، هر چند خواسته زن این نباشد ؟

قانونا مرد می تواند هر زمانی که بخواهد زن خود را طلاق دهد هر چند زن مخالف طلاق باشد لیکن باید تمام حق و حقوق زن را پرداخت نماید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل طلاق در تبریز اینجا کلیک کنید.

 

با سلام و تشکر اگر زنی از طرف شوهرش وکالت برای طلاق داشته باشد میتواند هم مهریه اش را بگیرد وهم طلاق بگیرد؟ و اینکه اگر بداند شوهرش ملکی دارد و آدرس شهرداری ملک رابداند ولی شماره پلاک ثبتی آن را نداند میتواند جهت توقیف ملک اقدام کند ؟

با سلام بله می تواند طلاق بگیرد و مهریه خود را نیز مطالبه نماید مگر اینکه در ضمن متن وکالتنامه زوج ذکر کرده باشد که زوجه در صورت بذل تمام یا میزان خاصی از مهریه خود وکالت در طلاق دارد و برای این مشکل باید با وکیل طلاق در تبریز مشاوره شود . برای توقیف ملک حتما پلاک ثبتی مورد نیاز می باشد .

وکیل طلاق در تبریز موارد عسر و حرج زوجه کدامند؟

عسر و حرج عبارت است از به وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی را برای زوجه با مشقت همراه نماید و این امری است نسبی ولی در تبصره الحاقی ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی چند مورد را از مصادیق عسر و حرج دانسته .

نکته :

باید به این نکته توجه داشت که قانونگذار در این ماده تنها به مصادیق عسر وحرج اشاره نموده و آن بدین معنا نیست که این موارد حصری می باشند بلکه دادگاه می تواند در موارد دیگری نیز عسر و حرج زن را احراز و حکم طلاق به درخواست وی را  صادر نماید.

موارد ذکر شده در تبصره مذکور عبارتند از :

۱- ترک زندگی خانوادگی توسط زوج حداقل به مدت ۶ ماه متوالی و یا ۹ ماه متناوب در مدت ۱ سال بدون عذر موجه.

۲-اعتیاد زوج به یکی از انواع مواد مخدر و یا ابتلا وی به مشروبات الکلی که به اساس زندگی خانوادگی خلل وارد آورده و امتناع یا عدم امکان الزام وی به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است. در صورتیکه زوج به تعهد خود عمل ننماید و یا پس از ترک ، مجددا به مصرف مواد مذکور روی آورد، بنا به درخواست زوجه ، طلاق انجام خواهد شد.که برای این موضوع نیاز به یک وکیل  طلاق در تبریز خواهید داشت.

۳- محکومیت قطعی زوج به حبس ۵ سال یا بیشتر.

۴- ضرب و شتم یا هرگونه سوء رفتار مستمر زوج که با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.

۵- ابتلا زوج به بیماری های صعب العلاج روانی یا ساری یا هر عارضه ی صعب العلاج دیگری که زندگی مشترک را مختل نماید.

 

برخی از سوالات پر تکرار شما از وکیل طلاق در تبریز

 

با سلام میخواستم بدانم برای خانمی که می خواهد از همسرش طلاق بگیرد اما همسر راضی به طلاق دادن نیست و او را به اجبار وادار به ادامه زندگی میکند و با او مثل برده ها رفتارمی کند و از طرفی چندین سال است که یک همسر صیغه ای دیگر گرفته است، آیا قانون تبصره ای گذاشته است که این خانم بتواند هرچه سریع تر طلاق بگیرد؟ 

سلام مرد برای ازدواج دومش بایستی از همسر اول خود اجازه بگیرد و چنانچه بدون اجازه او همسر اختیار کرد، زن میتواند از شوهر خود طلاق بگیرد شما بر این مبنا میتوانید در صورت ازدواج همسرتان و اثبات آن در دادگاه اقدام کنید و طلاق خود را بگیرید. چنانچه شما نتوانستید آن را اثبات کنید ، میتونید از راه هایی از جمله دریافت مهریه، نفقه و… شوهر خود را مجبور به طلاق کنید .که برای این امور بایستی حضوری تشریف بیارید .

با سلام  میخواستم بپرسم دختری که تو عقد هنوز بخواد طلاق توافقی بگیره حتما باید به دادگاه مراجعه کنن یا مستقیم محضر میشه رفت؟ آیا باید پزشکی قانونی بروند یا همین که شوهر بگه خانمم باکره است و نزدیکی نداشتیم کفایت میکنه ؟

سلام شما بایستی به دادگاه برید و اگر دو طرف اعلام کنید راجع به بکارت نیازی به پزشکی قانونی نیست. البته در بعضی مواقع اختلافی است .فقط دقت شود با ازبین رفتن بکارت مهریه شما کامل و در صورت سالم بودن آن مهریه شما نصف میشود شما میتوانید برای انجام این امور وکیل طلاق در تبریز بگیرید .

میخواهم از شوهرم بخاطر نداشتن کار ثابت و درآمد و داشتن قرض و وام و قسط زیاد که قادر به پرداخت آنها نیست و ضامن اغلب وامهایش هم من هستم طلاق بگیرم، فقط حضانت دختر ۲/۵ ساله ام را میخواهم باید از کجا شروع کنم ؟

دادخواست نفقه معوقه و جاریه مطرح و بعد از دریافت حکم دادخواست طلاق به استناد عسر و حرج حضانت فرزند تا ٧ سالگی متعلق به مادر است و هیچ مرجع قانونی هم نمیتواند فرزند را از مادر بگیرد و بعد از ٧ سالگی هم حضانت فرزند با کسی است که صلاحیت داشته باشد.برای اطلاعات بیشتر با وکیل طلاق در تبریز مشاوره شوید.

زن مطلقه ای که ازاله بکارت شده است آیا در ازدواج مجدد با شخص دیگری میتواند از حق حبس استفاده کند و آیا برای صیغه نکاح مجدد اجازه ولی وی لازم است؟

بله می تواند چون بنابر ماده ۱۰۸۵ قانون مدنی حق حبس را تنها مشروط به دو امر نموده است :

۱- مهر زن حال باشد یعنی بدون مدت و قابل وصول به مجرد عقد

۲- زن قبل از دریافت مهریه از شوهر تمکین نکرده باشد و در اینجا بکارت یا عدم آن شرط نشده است. و اما در مورد قسمت دوم سوال شما تنها نکاح دختر باکره موقوف به اجازه ی ولی یا جد پدری او می باشد .

با سلام و تشکر از شما بنده در شرف ازدواج با اقایی هستم که تبعه لبنان و مشغول به تحصیل در ایران هستند. سوال من این است که با توجه به اینکه پس از ازدواج تابعیت ایشان برمن تحمیل میشود اگر پدر من بعد از ازدواج من فوت کنند ارث به من تعلق میگیرد؟ چون با توجه به اینکه من از تابعیت ایران خارج میشوم حاکمیت من بر اموالی چون زمین و باغ محدود خواهد شد. آیا تمام اموال پدرم به برادرم میرسد یا اینکه دولت املاکی را که به من میرسد را میفروشد و مبلغ آن را به من تحویل میدهد؟

با سلام بله تمامی اموال به شما ارث می رسد لیکن چون تبعه کشوری دیگر می شوید به شما ۱ سال مهلت داده می شود، در خصوص اموال خود تعیین تکلیف نمایید. (تبعه ی کشورهای دیگر در ایران تنها می توانند یک مال غیر منقول برای سکونت و یا محل کار خود داشته باشند.)  برای کار های قانونی تابعیت حتما حضوری دفتر وکیل طلاق درتبریز مراجعه کنید .

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور 

وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی به بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .برای ارتباط با وکیل طلاق در تبریز می توانید بر روی مشاوره تخصصی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *