وکیل-در-تهران

سلام دوست خوبم؛ من محمد باقر بهروشم، رئیس موسسه حقوقی راه امید و سامانه وکیل نوین. توی 10 سال سابقه و مدیریت و همکاری با وکلای زیادی که در سراسر کشور داشتم، می دونم کدوم وکیل تهران خوبه و کدوم وکیل در تهران بهتر و چه وکیلی هم اصلا به درد کار نمی خوره، اومدم وسط این بازار بی ثبات بهت بگم که اگه دنبال بهترین وکیل در تهران می گردی اینجا خودم بهت معرفی می‌کنم و اگه از قبل پیدا کردی و می خوای ببینی وکیل خوبی هست یا نه اینجا راهنماییت می کنم. 

اگه فرصت داری مطالب پایین رو به خونی که خیلی خوبه، اما اگه زمان کافی نداری توی این کلیپ پایین در حد 2 دقیقه راهنمایی میشی چطور یک وکیل خوب در تهران پیدا کنی، هر سوالی هم داشتی شماره من اینه (09129170468) اگه مشغول بود با اینا 09151026897 05136140000 تماس بگیر، باهم مشکلتو حلش می کنیم، نگران نباش 🙂

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در تهران 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

وکیل خوب در تهران

یادتون میاد زمانی که مریض می شدیم یکی از فامیلا یا آشنا ها برمی گشت می گفت برو پیش فلان دکتر کارش عالی، کارش بیست! بعد که می رفتی می دیدی اصلا هم کارش خوب نبوده و چون با فامیل گرامی ارزون حساب کرده بوده، فامیل هم شمارو بهش معرفی کرده بود، تو نمونه وکیل پیدا کردن هم همینطور هست.

در واقع با زمان گذاشتن و تحقیق و شناسایی کردن بهترین های هرکاری پیدا می شن، خب این زمان گذاشتن شاید وقت ما رو بگیره و در یک جاهایی شاید نیاز فوری داشته باشیم تا از یک وکیل خوب در تهران مشاوره بگیریم، برای مثال یک موضوع خانوادگی برای یک نفر پیش میاد و سریع نیاز داره  لیست بهترین وکلای تهران پیدا کنه و با یکیشون تماس بگیره. 

بیشتر بخوانید

اول از همه اینو بگم که این کارو ما قبلا انجام دادیم پس خیالت راحت، یعنی کافیه فقط تماس بگیری یا درخواست بدی تا بهترین وکیل در تهران اون هم در حوزه تخصصی مورد نیازت رو بهت معرفی کنیم. اگر هم در تهران وکیل سراغ داری و می خوای بدونی وکیل خوبی هست یا نه اینجا چند اصل رو برات آوردم که معیارت باشه برای تشخیص اینکه این وکیل تهران خوبه یا نه؟ اصلا چطوری بفهمی این وکیل در تهران با تجربه یا نه؟

اصل اول: وکیل پایه یک در تهران بهتره یا وکیل کارآموز

ببین یک وکیل دو سال اول وکالتش رو کارآموزی میکنه و بعدش با آزمون اختبار پایه یک میشه پس خیلی تفاوت آنچنانی نداره، ولی نکته ای که مهمه اینه که وکیل پایه یک عموما تجربه بالا تری داره ولی با تایم پر تر و عموما هم درست جواب تلفنتو نمیده.

البته حقم داره چون هر روزش صبح تا شب توی دادگاه و عصرا هم یکسر مشغول مشاوره دادن ولی وکیل کارآموز عموما تجربه کمتر نسبت به وکلای پایه یک اما خوبی که دارن اینه که عموما همیشه آماده به زنگن و هر موقع هرجا گیر کنی می تونی بهشون تماس بگیری و فوری پاسختو میدن.

از اونجایی که پرونده جریانی کمتری دستشون هست عموماً پیگیری شون برای پرونده شما بهتره ، پس تنها با صرف کارآموزی و پایه یکی نمی شه تصمیم گیری کرد و تا اینجا دیدی که هر کدوم یک خوبی و بدی نسبت به هم دارن. اگر پرونده ات زیاد سنگین نیست و زمان بر هست به نظرم کارآموز مناسب اگر هم تجربه کار وکیل برات اهمیت داره، وکیل با تجربه برای موضوع حقوقیت یا کیفریت بگیر(البته متخصص در اون حوزه باشه).

اصل دوم: سعی کن وکیل خوش تیپ بگیری

والا اصلا نمی دونی وکیل خوشتیپ داشتن چه خانمش و چه آقا چه تاثیری روی طرف مقابلت در خورد شدن اعتماد بنفسش داره البته بگما بعضی وکیلا هستن که اصلا به ظاهرشون نمی رسن ولی نمی دونی چه نخبه ای هستن برای خودشون و در جواب هر ایراد وکیل طرف مقابل یا قاضی حرف برای گفتن دارن ولی خب بین دوتا وکیل با معلومات برابر می تونی ببینی که وکیل خوشتیپه تاثیر بهتری می زاره.

در کل وکیلی که برای ظاهرش وقت می زاره و با شخصیت جلوه می کنه قطعا به بروزرسانی معلومات و دانش خودش هم اهمیت میده، به هر حال این کاریزماتیک بودن وکیل تاثیری زیادی بر فضای حاکم بر جلسات و محافل حقوقی داره.

وکیل-خوب-در-تهران

اصل سوم: وکیلی رو انتخاب کن که حس راحتی باهاش داری

متاسفانه جَوّی درست شده بین وکلا که خشک و تند صحبت کردن با موکل رو دیسپلین کارشون میدونن، این در حالیه که اصلا این رفتار به کل غلط! چون شما که حقوق نخوندی بدونی اصطلاح این کلمه حقوقی برای چیه یا کدوم دادخواست برای چه کاری هست، برای همین باید اون وکیل بتونه باهاتون به صورت عامیانه و راحت صحبت کنه. پس به وکیلی کارتو بسپار که حس دوستانه و راحتی بهش داری که حتی بعضاً شوخی هم میکنه، این وکلا عموما در دسترس تر هستن و بیشتر پاسخ شما رو میدن.

در کنار اون یه دوستی هم پیدا کردی که هر موقع به مشکل حقوقی و قضائی خوردی بلافاصله می تونی بهش بزنگی و گپ بزنی. ضمناً من خودم رفیق همتونم و هرجایی گیر کردین می تونین رو من حساب کنید 🙂 09129170468

اصل چهارم: وکیل خانم انتخاب کنیم یا آقا 

یه روزی یه مراجعه خانمی تماس گرفت و گفت یه وکیل می خوام، منم یه خانمی رو بهش معرفی کردم، اون در جواب گفت نه آقا معرفی کنید می خوام چشم شوهرم در بیاد و حرص بخوره، من تا یه ربع فقط کما بودم! لطفا وکیلتونو اینجوری انتخاب نکنین ، ببین وکیل خانم توی بعضی از دعاوی بهتره و میبینم قضات جواب وکیل خانم رو بهتر میدن ، نمیدونم چرا ما مردا نمیتونیم همجنس خودمون رو ببینیم.

البته بگما بر عکسشم هست، خیلی از قضات کافیه یه وکیل خانم با کمی حجاب بد جلوشون بشینه ، دیگه ول نمیکنن و تا وکیل رو از جلسه اخراج نکنن بیخیال نمیشن. پس خیلی روی آقا یا خانم بودن وکیل تمرکز نکنید و بر اساس شرایط و نوع پرونده وکیل انتخاب کنید، معمولا خانم ها با وکیل خانم راحت تر هستن برای همین بیشتر دنبال وکیل خانم میگردن، مخصوصا برای طلاق.

در صورتی که مشاوره حقوقی حضوری رایگان می خوای اینجا کلیک کن.

اصل پنجم: وکیلی در تهران انتخاب کنید که سرزبون داشته باشه 

ببین یکی از مهم ترین هنرای وکالت فن بیان یا همون سر زبون داشتنش هست، وقتی شما به دفتر وکیل مراجعه میکنید و وکیل شروع به صحبت کردن میکنه شما حواستونو به طرز صحبت کردنش جمع کنین.

دقت داشته باشین که صدای وکیل یک نواخت نباشه. یعنی صدا در قالب افت و خیز باشه به عبارتی گاهی بلند بشه و گاهی آروم. این فن سخن وری جهت جلب توجه همگان است و وکلایی که یکنواخت حرف میزنن بعضاً به خیلی از نکاتشون دقت نمیشه ، سعی کنین از وکلایی که تن صدای بلندی دارن، چه خانم و چه آقا انتخاب کنین.

این وکلا بعضاً انتقال جملات مد نظرشون رو بهتر انتقال میدن ، وکیل باید زبون چرب و نرم داشته باشه.  عموما قضات با وکلایی که کلا با دعوا حرف میزنن رابطه خوبی ندارن. ما در مجموعه وکیل نوین وکلایی که این توانایی خوش صحبتی رو دارن رو در لیست وکیل خوب در تهران قرار دادیم، چرا که وکیل باید زبون چرم و نرمی داشته باشه و به قول خودمون بتونه مخ طرفو بزنه :-))))

وکیل-خوب-در-تهران

اصل ششم: وکیل تخصص کافی در اون حوزه داشته باشه

متاسفانه در پروانه وکالت افراد نمینویسه که تخصص در چه موضوعی داره، لذا خیلی از وکلا خودشون رو متخصص در همه زمینه ها میدونن، البته بگما با یک پروانه وکالت میشه توی همه پرونده ها اصولا اعلام وکالت کرد و عموما وکیل درس مربوط به تمام حوزه ها رو (کیفری، حقوقی، خانواده) هم مطالعه کرده ولی تخصصی که تجربی بدست اومده یک چیز دیگست، پس سعی کنین وکیلی انتخاب کنین که دیگران اونو به عنوان متخصص پرونده شما معرفی میکنن نه صرف تعریف عادی از یک وکیل بلکه یک وکیل متخصص.

اگه هم نمیدونی کدوم وکیل در تهران متخصص در زمینه پرونده شما هست اینجا رو کلیک کن تا وکیل متخصص پروندت رو بهت معرفی کنیم و باهاش تلفنی صحبت کنی و مشاوره بگیری ازش. 

اصل هفتم: اطلاعات وکیل رو بسنج و سوالات مرتبط با پرونده رو سوال کن 

اگه دیدی مثل یک جنتلمن واقعی پاشد و به تک تک سوالاتت پاسخ داد اون وکیل حرف نداره کارتو بهش بسپار . خیلی از وکلا هستن که فقط اسم وکیل رو یدک میکشن، اینا اصولا منبع درآمدشون از جای دیگه هست، چون با اون اطلاعات ضعیف و کمی که دارن فقط وقت آدم رو تلف میکنن. کاش مثل پزشک شدن برای وکیل شدن هم این سخت گیری هارو انجام میدادن. دکتر و پزشک اگه جون آدما رو نجات میده، وکیل جماعت داره هم جون، مال، آبرو و حیثیت افراد رو نجات میده.

وکیل--در-تهرانتخصص های وکیل در تهران 

در ضمن قبل از این که به انواع وکیل خوب در تهران بپردازیم، باید بدونید که هر وکیلی بعد از اخذ پروانه وکالت صلاحیت دارد که در تمامی پرونده ها ورود کند و اعلام وکالت کند ولی برخی از وکلا به صورت تخصصی کار می کنند و در یک زمینه خاص مشغول به فعالیت می شوند. به برخی از زمینه هایی که وکلا به صورت تخصصی کار می کنند، اشاره می کنیم.

بهترین وکیل در تهران برای طلاق

یک وکیل خوب در تهران که مسلط به دعاوی خانواده هست باید در این موضوعات تخصصی کار کرده باشه، که شامل این دسته از موضوعات است:

طلاق، نفقه، جهیزیه، مهریه، حضانت، استرداد جهیزیه، تغییر جنسیت، تمکین، اثبات نسب، طلاق توافقی، فسخ ازدواج، اذن ازدواج، منع اشتغال زوجه و منع تحصیل زوجه و الزام به ثبت ازدواج ، ازدواج مجدد زوج، اهدا جنین و …

هر کدام از این موارد، دارای شرایط قانونی متفاوتی داره که وکیل خوب در تهران باید به اونا تسلط داشته باشد تا به راحتی بتونه حق موکلش رو بگیره.

به عنوان نمونه، یکی از موکلانم  به نام س.م که قصد جدا شدن از همسرش رو داشت. بعد از این که روند قانونی نحوه جدا شدن را بهش گفتم.، یک اضطراب خاصی درصورتش دیدم. بعد از این که علتش رو ازش پرسیدم به من گفت:

دوستم 3 ماه پیش از همسرش جدا شدش، ولی وقتی به دفتر خانه برای ثبت طلاق رفتند به دلیل عدم وجود شهود دفترخانه طلاق ثبت نکرد که همین امر منجر به یک مشکلاتی بعدا برای دوستم شدش. من هم چنین مشکلی دارم و میترسم این مشکل برای من هم به وجود بیاد.

من که متوجه اشتباه موکلم شده بودم بهش توضیح دادم که طلاق در ازدواج با فسخ در ازدواج تفاوت دارند و تشریفاتی که در طلاق هستش در فسخ نکاح لازم نیست.

برای آشنایی بیشتر با وکیل متخصص در حوزه خانواده و طلاق در تهران میتوانید اینجا کلیک کنید

 

کلیپ مربوط به طلاق و دعاوی خانواده حتما نگاه کنید…

 

بهترین وکیل کیفری در تهران

جرائم کیفری این روز ها،جزء پیچیده ترین و حساس ترین جرم ها بوده به همین دلیل پرونده های کیفری نیازمند حساسیت بیشتری هستند.از آنجا که نتیجه پرونده های کیفری بسیار سخت و جبران ناپذیر است به وکیل متبحر در امرکیفری نیازمندیم چون در امور حقوقی اشتباه کردن وکیل شاید باعث از دست دادن مالی شود ولی اشتباه در امر کیفری ممکن است باعث سال ها زندان یا اعدام موکل شود وبه خاطر همین مباحث موضوعات کیفری بسیار حساس و پیچیده است،چنانچه در امور کیفری نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید بهتر است با شماره 05136140000 تماس بگیرید.

 وکلایی که تو حوزه کیفری کار میکنن. آقا اینا خیلی صدای بلند و رسایی دارن و اصلا تو خونشون متهم کردن قاتل یا تبرعه کردن فرد بیگناه توی دادگاه، خدا برای کسی نیاره اما اگه تو این حوزه ها واستون مشکلی پیش اومد اصلا نگران نباشید. بهترین وکیل های کیفری در تهران با ما کار میکنن.

یک وکیل خوب در تهران در حوزه کیفری با این موضوعات سر و کار داره :

جعل ، آدم ربایی ، سرقت مسلحانه ، اختلاس ، مزاحمت تلفنی ، دیه ، تخریب ، تحصیل مال نامشروع ، قذف ، ضرب و جرح ، غصب عنوان ، ورود به عنف ، مفسد فی الارض ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، چک ، رابطه نامشروع ، جرایم سیاسی ، زنا ، تجاوز ، تصرف عدوانی ، ربا ، توهین ، مزاحمت ، ترک انفاق ، اغفال در ازدواج ، قتل ، سرقت …

یک نکته هم بگم در مورد پرونده های کیفری که اگر به مشکل کیفری برخورد کرده اید، حتما حداقل مشاوره حقوقی بگیرید. پرونده های کیفری به دلیل مساله جرم و مجازات، اگر کوچکترین مسامحه یا کوتاهی صورت بگیره، متاسفانه عواقب ناگواری می توانه براتون داشته باشه. به این نکته حقوقی توجه کنید که،جهل به قانون رافع مسئولیت نیست.

خب حالا این یعنی چی؟؟؟ یعنی اقا جان شما نمیتونی یک جرمی رو انجام بدی و در نهایت بگی که خب چون من نمیدونستم که این کار در قانون جرمه پس نباید مجازات بشم ، نخیر اینجوری ها هم نیست،مجازات داره خوبشم داره و اینجاست که باید از وکیل خوب در تهران کمک بگیری. 

وکیل دعاوی حقوقی در تهران

وکیل خوب در تهران در زمینه دعاوی حقوقی باید مو به مو نکات قانون مدنی و روابط اشخاص رو از بر باشه. مخصوصا تو حوزه ثبت و ملک تخصص داشته باشه، یه عده وکلایی هستن که کلا پرونده ملکی کار میکنن و وکیل نوین از این وکلا اونم از نوع ماهرش زیاد داره.

وکیلی که در حوزه حقوقی فعالیت داره باید تخصص در رابطه با موضاعات زیر داشته باشه، چک و سفته، تغییر سن، ثبت شرکت، اخذ تابعیت، مطالبات بانکی، حذف نام همسر، الزام به تنظیم سند، سرقفلی، تقسیم مال مشاع، مطالبه دیه، وقف، اخذ اقامت، دعاوی شهرداری، تغییر نام و فامیل، بیمه، حق کسب و پیشه و تجارت، ارث، دعاوی ملکی، قولنامه، ثبت نکاح دائم، مطالبه وجه، ورشکستگی، اخذ شناسنامه، تنظیم قرارداد، موجر و مستاجر، کارگر و کارفرما و …

بهترین وکیل پایه یک دادگستری درتهران:

ازامتیازات برای گرفتن یک وکیل مناسب جهت انجام امور قانونی، جلوگیری از صرف وقت و هزینه اضافی و کسب بهترین نتیجه ممکن است.برای انتخاب درست بهترین وکیل باید از وجود معیارهای و ویژگی های خاصی از وکیل مورد نظر مطمئن شوید.باتوجه به اینکه شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت ترین شهر ایران محسوب میشود واز آنجا که شهر تهران مرکز تجاری و سیاسی ایران و کانون اقتصادی ایران می باشد.قطعا این شهر باداشتن این خصوصیات ،دعاوی ،پرونده ها و احتیاجات حقوقی بسیاری دارد وافراد بسیاری درتهران با مشکلات و مسائل قانونی در امور مختلف خانوادگی ،سیاسی ،اقتصادی،اجتماعی،و… مواجهه می شوند که نیازبه پیدا کردن بهترین وکلا تهران جهت اخذ مشورت و راهنمایی و حل وفصل دعاوی خواهند داشت.

نتیجه گیری

توضیحات بالا تجربیات بنده حقیر بود در معرفی وکیل خوب در تهران بود، امیدوارم وکلای عزیز ناراحت نشده باشن خیلی دوستون دارم من محمد باقر بهروشم شمارمم اینه 09026220322 دوستانه کاری داشتی میتونی تماس بگیری و اگه هم وکیل حرفه ای با تمام ویژگی بالا رو خواستی فرم درخواست وکیل اول صفحه یا پایین صفحه رو پر کن تا بهت معرفی بشه. مراقب حق و حقوقات خودتون باشید، یا حق.

وکیل نوین فقط شهر تهران فعالیت داره یا نه شهرای دیگه هم هست ؟ مثلا من پرونده داشته باشم شهر دیگه چکار کنم؟

وکیل نوین در 35 استان دارای شعبه هست تو به راحتی میتونی توی شهر خودت به وکیل  وکالت بدی ولی کارت در همون شهری که پرونده داری با نظارت وکیل نوین انجام میشه .

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در تهران 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

سامانه وکیل نوین

وکیل خوب در تهران

سرعت

سرعت در روند رسیدگی از مزایای وکیل نوین میباشد با انعقاد هر قرارداد وکالت جهت پیش برد پرونده مسئول سی آر ام ( مشتری مداری ) برای پرونده معین و از وکیل مربوطه در بازه های معین گذارش امور را میخواهد این امر موجب شده تا وکیل مربوطه کمتر اتلاف وقت نماید .

دقت

وکلای وکیل نوین پرونده هارو در بازه مشخص بررسی میکنن و با همفکری و دقت چند فکر، موضوعات و راهکار هارو بررسی میکنن

تخصص

وکیل نوین مزیت آن به تخصصی بودن آن است که متناسب با نوع پرونده به وکیل متخصص ارجاع میگردد ، این امر منجر بر این میشود که هر وکیل تجارب کافی را نسبت به پرونده ارجاع شده بدست بیاورد .

مجموعه
انتخاب بهترین وکیل با وکیل نوین

اگر به دنبال وکیل متخصص هستی وکیل نوین پیدا کردن وکیل متخصص رو برای همه آسون کرده. همین حالا درخواست بده!

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان حقوقی وکیل نوین در خدمت شما هستن تا در انتخاب بهترین وکیل شما رو راهنمایی کنن

بیش از 12000 موکل به ما اعتماد کردن

شما هم می‌توانید با اعتماد کامل پرونده خودتون رو به وکلای ما بسپارید

مشاوره تلفنی

با استفاده از وکیل نوین شما می‌توانید با بهترین وکیل مشاوره تلفنی انجام دهید

همکاری با بیش از 2000 وکیل در سراسر ایران

شما عزیزان می‌توانید با بهترین وکیل متخصص در هرکجای ایران ارتباط برقرار کنید

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در تهران 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

دیدگاه(9)

  • محمد غفوریان

  • 7 سال قبل

  ممنون بابت معرفی وکیل کارکشته و خوبی که برای تهران معرفی کردید

  • رضا

  • 6 سال قبل

  مشاوره آقای دهقان خیابان فردوسی حرف نداشت

   • امیر محتشمی

   • 6 ماه قبل

   مپنون بابت اطلاعات خوبوتون

    • حمید رضا عظیمی

    • 6 ماه قبل

    در کنار شما بودن افتخار است

  • سیاوش

  • 6 سال قبل

  من خیلی خوشم نیومد .

  • سارا

  • 6 سال قبل

  من میدون آرژانتین رفتیم مشاورینش خیلی آرومم کردن
  قاطع بودن خوشم اومد

  • سعید

  • 6 سال قبل

  خوب بود

  • کاخکی

  • 6 سال قبل

  اطلاعاتشون خوب بود
  ممنونم
  از پیگیری و سیستم نظر سنجیشون هم خیلی خوشم اومد

   • امیر محتشمی

   • 6 ماه قبل

   عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود