وکیل اداره کار در قم

بهترین وکیل برای پرداخت کسورات قانونی حق بیمه و مالیات سهم کارگر در قم

سامانه وکیل نوین توسط وکلا و فارغ التحصیلان حقوق در قم جهت وکالت در امور کار و تامین اجتماعی اقدام می نماید. برای ارتباط با بهترین وکلای قم در زمینه کسورات حق بیمه و مالیات کارگر می‌توانید با سامانه وکیل نوین تماس بگیرید.برای ارتباط با سامانه وکیل نوین فرم مربوط را پر کنید تا وکیل متخصص اداره کار و تامین اجتماعی در قم به شما معرفی شود.

چنانچه نیاز به وکیل متخصص در شهرتان میباشید و یا مشاوره تلفنی میخواهید فرم زیر را پر کنید اطلاعات وکیل متخصص به شما نمایش و پیامک میگردد .

 

سوال ۱

در مواردی که با شکایت کارفرما کارگر بازداشت شده و برابر تصمیم مراجع صالحه با قید ضمانت آزاد میگردد و کارفرما وی را موقتا بکار اعاده نماید، آیا بازهم تکلیفی به  پرداخت حقوق مقرر در تبصره ماده ۱۸ خواهد داشت؟

نطر به اینکه هدف قانونگذار رسیدگی به مشکل معیشتی خانواده کارگر بوده است و بر اساس رویه های موجود چنانچه کارگر بر اساس شکایت کارفرما

توقیف وسپس با قید ضمانت آزاد گردد، کارفرما میتواند تا تعیین تکلیف نهایی کارگر را به کار اعاده نماید. بدیهی است در غیر اینصورت کارفرما مکلف به پرداختمبلغ مزبور خواهد بود.

سوال ۲

در موادی که بر اساس رای صادره از مراجع حل اختلاف،  کارگر بکار قبلی اعاده میگردد، و کارفرما مکلف میگردد حق السعی ایام تعلیق یعنی از تاریخ اخراج تا تاریخ اعاده  به کار مجدد را پرداخت نماید، پرداخت کسورات قانونی ( حق بیمه و مالیات سهم کارگر ) به عهده کیست و به چه نحو؟

برابر مقررات مالیاتی و قانون تامین اجتماعی اینگونه کسورات توسط کارفرما از حق السعی کارگر  کسر میگردد و در مواردی که حکم مراجع حل اختلاف

توسط دایره اجرای احکام دادگستری اجرا میگردد، کسورات قانونی مزبور مربوط به ایام تعلیق به عنوان بدهی کارگر به کارفرما بوده و کارفرما میتواند

به استناد بند «الف» ماده ۴۵ قانون و بارعایت ترتیب مقرر در ماده ۴۴ قانون مرقوم، طلب خود را وصول نماید.

 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و  وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر  تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

ثبت نام وکلا و کسب درآمد 

با ثبت نام در سامانه  وکیل نوین روزانه موکلینی که نیاز به وکیل داشته و از سامانه درخواست وکیل مینمایند به دفتر وکالت  شما ارجاع میگردند .

2 comments

 • مزگان بابایی
  مزگان بابایی

  سلام درموردپایه سنوات ومدت کاری توی هفته اگه بالاتراز۴۴ساعت باشد شکایت کردم ازتون راهنمایی میخوام

  • کارشناس حقوق امیرحسین جواهری
   کارشناس حقوق امیرحسین جواهری

   کار فرما موظف است سنوات پایه خدمتی شما را در هنگام تسویه به شما پرداخت کند و همچنین برای کار های عادی در هفته کارگر باید 44 ساعت فعالیت داشته باشد اگر بیشتر فعالیت داشتین باید اضاف کار به شما تعلق بگیردو اگر شکایت کردین باید منتظر رای بمانید و اثبات کردن پرداخت مطالبات شما با کارفرماست و شما میتوانید برای مشاوره بیشتر با وکلا و مشاوران متخصص این رشته در سامانه وکیل نوین به صورت حضوری تشریف بیاورید

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.