[tt_section_title title_alignment=”text-center” font_weight=”500″ title_color_option=”custom-color” section_separator=”yes” separator_position=”after_title” separator_color_option=”custom-color” title=”مشاوره حقوقی آنلاین” css=”.vc_custom_1622615423121{padding-top: 50px !important;}” separator_color=”#6e7071″ title_color=”#13414c”]

در زندگی روز‌مره همه ما گاهی پیش می‌آید که با دعاوی حقوقی و کیفری رو به رو شویم. مشاوره حقوقی آنلاین یکی از امکانات شما در زمانی است که با موضوع تضییع حق خود روبه رو می‌شود.

[/tt_section_title]

مشاوره حقوقی آنلاین

فضای آنلاین مزایای بسیار زیادی را برای یک مشاوره حقوقی خوب به وجود می‌آورد.

مشاوره-حقوقی-آنلاین
 • در مرحله دوم

  در مشاوره‌های حضوری کار به جلسه بعد موکول می‌شود تا در حضور شما اسنادتان بررسی شود. حال آن که در مشاوره آنلاین این امکان وجود دارد که مشاور شما که به صورت آنلاین با شما در ارتباط است، تمام اسناد را ببیند و آنها در همان جلسه بررسی کند.

 • این درست است که در همه شهر‌های ایران با یک سری از انواع قوانین رو به رو هستیم

  و همه ما باید از یک قانون تبعیت کنیم، اما شرایط هر محل و استان و شهری می‌تواند برای ما متفاوت باشد. طرح یک دعوا در یکی از شهرستان‌ها می‌تواند برای شما موجبات رفت و آمد به آنجا را فراهم کند که همین می‌تواند شما را از کار زندگی بیندازد. حالا اگر شما در شهری که دعوا در آن اقامه شده است وکیلی داشته باشید، می‌‌توانید به راحتی به امور مربوط به دادگاه بی‌آنکه به آن شهر رفت و آمد داشته باشید رسیدگی کنید.

  این درست است که در همه شهر‌های ایران با یک سری از انواع قوانین رو به رو هستیم

 • در مرحله اول شما امکان ارسال انواع اسناد را برای مشاور خود دارید.

  این کار سبب می‌شود حرف‌های شما با اسناد محکمه پسندی تقویت شود. مثلا در یک دعوی ملکی مهم‌ترین چیزی که شما باید در دادگاه به قاضی ارائه کنید اسنادی است که به واسطه آنها مالکیت خود را به ملک مورد دعوا اثبات می‌کنید.

 • مرحله سوم نوشتن دفاعیات

  در بسیاری از دعاوی قبل از آن که دفاعیات متهم یا خوانده را در دادگاه بشنوند این دفاعیات به صورت مکتوب به دادیار و قاضی ارائه می‌شود. درست نوشتن این دفاعیات سبب می‌شود روند پرونده تغییر کرده و قاضی و دادستان دید بهتری روی پرونده شما داشته باشد.

[tt_section_title title_alignment=”text-center” font_weight=”500″ text_transform=”lowercase” title_color_option=”custom-color” description_color_option=”custom-color” section_separator=”yes” separator_position=”after_title” separator_color_option=”custom-color” title=”آخرین نکته در مزایای مشاوره حقوقی آنلاین” title_color=”#2b044d” separator_color=”#6e7071″]

در بسیار موارد زمانی که ما در برخورد اول به مشاور برای طرح دعوا رجوع می‌کنیم، صحبت‌هایمان از سر عصبانیت است در این صحبت‌ها امکان دارد مواردی را خلاف واقع بگوییم و مشاور یا وکیل شما دعوی را بر اساسا این اظهارات به دادگاه ببرد. حال آن که بعد از گذشت چند روز یا چند ماه از این اظهارات ما به واقعی نبودن آنها پی ببریم. در یک مشاوره آنلاین حقوقی امکان مستند سازی صحبت‌های ما وجود دارد و قبل از آن که بخواهیم چیزی را در دادگاه ارائه کنیم می‌توانیم این موضوعات را با شاکی یا متهم دوباره مرور کنیم و موضوعات خلاف واقع را از آن میان حذف کنیم. البته اسناد میان وکیل، مشاور حقوقی و شاکی یا متشاکی همه محرمانه است و میان وکیل و موکل باقی می‌ماند. پس فقط مسند سازی برای حل بهتر پرونده انجام می‌پذیرد.

وکیل نوین شبکه وسیعی از وکلا را در چندین شهر بزرگ ایران دارد و به راحتی می‌تواند پرونده شما را در این شهر‌ها پیگیری کند. با یک مشاوره حقوقی آنلاین همین الان خیال خود را از پیروزی در یک پرونده راحت کنید و به زندگی عادی خود ادامه دهید.

البته در برخی از جلسات به خصوص جلسه اصلی دادگاه باید حضور داشته باشید, اما باز هم استخدام وکیل در یک شهر دیگر می تواند برای شما دردسرهای بسیار زیادی را کم کند و یا از بین ببرد.

[/tt_section_title]

مشاوره آنلاین