مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

وکیل نوین آماده پاسخگویی به سوالات شماست . مسئله خود را قید نمایید متخصصین ما حداکثر نیم ساعت بعد با شما تماس حاصل مینمایند .

مشاوره آنلاین
برای گرفتن وکیل اینجا کلیک کنید.
برای پرسش از وکیل اینجا کلیک کنید.

در زندگی روز‌مره همه ما گاهی پیش می‌آید که با دعاوی حقوقی و کیفری رو به رو شویم. مشاوره حقوقی آنلاین یکی از امکانات شما در زمانی است که با موضوع تضییع حق خود روبه رو می‌شود.

حضور ما در دادگاه گاهی به صورت خواهان و گاهی به صورت خوانده است. خواهان یعنی کسی که در یک دعوای حقوقی نیاز دارد که برای او احقاق حق صورت بگیرد. این به این معنی است که خواهان کسی است که فکر می‌کند حق او در ماجرایی ضایع شده است و نیاز دارد دادگاه حق او را مطالبه کند. خوانده نیز کسی است که دادگاه او را به برای دادرسی به دادگاه فرا می‌خواند و باید در دادگاه حاضر شود و در برابر سؤالات دادگاه پاسخگو باشد. حالا شما چه خواهان باشید و چه خوانده به یک متخصص در زمینه امور حقوقی نیاز دارید که به شما مشاوره دهد. این متخصص می‌تواند یک وکیل دادگستری یا یک دانش آموخته حقوق باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین
مشاوره حقوقی آنلاین

در فرهنگ ما یک باور اشتباه وجود دارد که “آدم زنده وکیل و وصی نمی‌خواهد” از این مثل این برداشت شده است که هر کسی می‌تواند مشکلات حقوقی خود را خود حل کند، که باروی به شدت اشتباه است. هر یک کلمه‌ای که شما در دادگاه می‌گویید یا می‌نویسید، می‌تواند سرنوشت شما را تغییر دهد. از این رو شما با موقعیت خطیری رو به رو هستید. چگونه می‌شود هر کسی از پیچیدگی‌های قانونی سردر بیاورد در حال که هر دانش آموخته حقوق حداقل باید ۴ سال را در دانشگاه به تحصیل و حدود سه تا چهار سال دیگر را به صورت کارآموز بگذراند و آزمون‌های بسیار مشکلی را از سر بگذراند تا به یک وکیل دادگستری بدل شود.

از تفکرات قدیمی که بگذریم دنیای امروز و تکنولوژی روز، به کمک کسانی آمده‌ است که می‌خواهند مشکل حقوقی خود را به صورت درست و اصولی حل کنند. مشاوره حقوقی این روز‌ها فقط به صورت حضوری انجام نمی‌شود و شما تقریبا در هر ساعتی از روز می‌توانید به یک مشاوره حقوقی دسترسی داشته باشید. این کار با استفاده از دو راه مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین امکان پذیر شده است. در این مقاله ما می‌خواهیم درباره چند و چون مشاوره حقوقی آنلاین با شما صحبت کنیم.

آیا مشاوره حقوقی آنلاین رایگان است؟

شما که این مطلب را در سایت وکیل نوین می‌خوانید به یک موبایل یا کامپیوتر متصل به اینترنت دسترسی دارید و همین ابزاری است، برای حل اصولی مشکل حقوقی شما. بله همین الان می‌توانید از سایت ما مشاوره حقوقی آنلاین درخواست کنید. مشاوره حقوقی آنلاین رایگان نیست و شما با درخواست مشاوره حقوقی آنلاین باید مبالغی را به مشاوره خود بپردازید. البته پروسه انتخاب وکیل با انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین متفاوت است.

اما توصیه ما به شما این است که حتما مشاوره حقوقی آنلاین غیر رایگان انتخاب کنید. زیرا مشاور حقوقی اگر کار خود را به درستی انجام دهد امکان دارد بی‌آنکه بخواهیم به دادگاه رجوع کنیم، با صحبت کردن با طرفین، دعوا را فیصله دهد و میان خواهان و خوانده صلح برقرار کند. حال اگر مشاوره حقوقی آنلاین شما با شعار مشاوره رایگان جلو بیاید این شُبه وجود دارد که کار شما را برای دریافت حق الوکاله به دادگاه برساند، بی‌آنکه سعی در آشتی برقرار کردن قبل از دادگاه را داشته باشد. البته هستند پرونده‌هایی که کارشان با صحبت حل نمی‌شود و تنها دادگاه و حکم قانونی است که می‌تواند مشکل را حل کند.

در بسیاری از دادگاه‌ها خواهان بعد از عدم توانایی در اثبات جرم و شکست خوردن در دادگاه با مشکل بزرگی با عنوان اعاده حیثیت رو به رو می‌شود. اعاده حیثیت به خوانده امکان شکایت کردن از خواهانی را می‌دهد که شکایت واهی در دادگاه مطرح کرده است. این مشکل زمانی به وجود می‌آید که شکایت به درستی در دادگاه مطرح نشده است. حال اگر شما قبل از دادگاه و ارائه شکایت با یک مشاور حقوقی خوب حتی به صورت آنلاین ملاقات داشته باشید، می‌توانید بهترین راهکار را برای طرح دعوا در دادگاه خود به دست آورید. شاید چیزی که شما در ذهن دارید اساسا جرم تلقی نشود و شما فقط با طرح دعوا در دادگاه راه را برای محکوم شدن خود در دادگاه اعاده باز می‌کنید.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

فضای آنلاین مزایای بسیار زیادی را برای یک مشاوره حقوقی خوب به وجود می‌آورد. در وهله اول شما امکان ارسال انواع اسناد را برای مشاور خود دارید. این کار سبب می‌شود حرف‌های شما با اسناد محکمه پسندی تقویت شود. مثلا در یک دعوی ملکی مهم‌ترین چیزی که شما باید در دادگاه به قاضی ارائه کنید اسنادی است که به واسطه آنها مالکیت خود را به ملک مورد دعوا اثبات می‌کنید. در مشاوره‌های حضوری کار به جلسه بعد موکول می‌شود تا در حضور شما اسنادتان بررسی شود. حال آن که در مشاوره آنلاین این امکان وجود دارد که مشاور شما که به صورت آنلاین با شما در ارتباط است، تمام اسناد را ببیند و آنها در همان جلسه بررسی کند. این بخشی از کارکرد مشاوره حقوقی آنلاین است.

در بسیاری از دعاوی قبل از آن که دفاعیات متهم یا خوانده را در دادگاه بشنوند این دفاعیات به صورت مکتوب به دادیار و قاضی ارائه می‌شود. درست نوشتن این دفاعیات سبب می‌شود روند پرونده تغییر کرده و قاضی و دادستان دید بهتری روی پرونده شما داشته باشد.

درست است که در همه شهر‌های ایران با یک سری از انواع قوانین رو به رو هستیم و همه ما باید از یک قانون تبعیت کنیم، اما شرایط هر محل و استان و شهری می‌تواند برای ما متفاوت باشد. طرح یک دعوا در یکی از شهرستان‌ها می‌تواند برای شما موجبات رفت و آمد به آنجا را فراهم کند که همین می‌تواند شما را از کار زندگی بیندازد. حالا اگر شما در شهری که دعوا در آن اقامه شده است وکیلی داشته باشید، می‌‌توانید به راحتی به امور مربوط به دادگاه بی‌آنکه به آن شهر رفت و آمد داشته باشید رسیدگی کنید.

البته در برخی از جلسات به خصوص جلسه اصلی دادگاه باید حضور داشته باشید، اما باز هم استخدام وکیل در یک شهر دیگر می‌تواند برای شما دردسر‌های بسیار زیادی را کم کند و یا از بین ببرد.

آخرین نکته در مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

در بسیار موارد زمانی که ما در برخورد اول به مشاور برای طرح دعوا رجوع می‌کنیم، صحبت‌هایمان از سر عصبانیت است در این صحبت‌ها امکان دارد مواردی را خلاف واقع بگوییم و مشاور یا وکیل شما دعوی را بر اساسا این اظهارات به دادگاه ببرد. حال آن که بعد از گذشت چند روز یا چند ماه از این اظهارات ما به واقعی نبودن آنها پی ببریم. در یک مشاوره آنلاین حقوقی امکان مستند سازی صحبت‌های ما وجود دارد و قبل از آن که بخواهیم چیزی را در دادگاه ارائه کنیم می‌توانیم این موضوعات را با شاکی یا متهم دوباره مرور کنیم و موضوعات خلاف واقع را از آن میان حذف کنیم. البته اسناد میان وکیل، مشاور حقوقی و شاکی یا متشاکی همه محرمانه است و میان وکیل و موکل باقی می‌ماند. پس فقط مسند سازی برای حل بهتر پرونده انجام می‌پذیرد.

وکیل نوین شبکه وسیعی از وکلا را در چندین شهر بزرگ ایران دارد و به راحتی می‌تواند پرونده شما را در این شهر‌ها پیگیری کند. با یک مشاوره حقوقی آنلاین همین الان خیال خود را از پیروزی در یک پرونده راحت کنید و به زندگی عادی خود ادامه دهید.