وکیل برای فرزند خواندگی در مشهد

فهرست مطالب مقاله

بهترین وکیل برای فرزندخواندگی در مشهد

چنانچه به دنبال سامانه معرفی وکیل متخصص  هستید که آشنا به امور فرزند خواندگی باشد ما به شما سامانه وکیل نوین  را معرفی مینماییم.

این سامانه با داشتن وکلا در امور مختلف با مراجعه هر شخص برمبنا پرونده او به وکیل متخصص آن ارجاع میگردد. که از اموری که تخصصی در این سامانه انجام میپذیرد امر فرزند خواندگی میباشد .

اگر کسی ادعا کند که طفلی را یافته و این ادعای وی در دادگاه ثابت شود درصورت داشتن شرایط وی در واگذاری در اولویت میباشد . به طور کلی فرزند خواندگی مشروط بر این است که به قاضی ثابت شود که خانواده ای می تواند کودک را به سرپرستی بگیرد که این امر مستلزم داشتن وکیل خوب و خبره در کار می باشد در غیر این صورت فرزند خواندگی در کشور ما بدون داشتن وکیل کاری غیر ممکن و یا بسیار دشوار است در وکیل نوین وکلای زبده و کارآمد در امر فرزند خواندگی فعالیت می کنند که می توانند شما را در این امر یاری نمایند.

برای گرفتن مشاوره حضوری رایگان از بهترین وکیل مشهد اینجا کلیک کنید.

ارث :

فرزندپذیری از موجبات ارث نیست. با وجودی که برخی فقها به محرمیت فرزند خوانده فتوا  داده‌اند اما دربارهٔ ارث فرزندخوانده نظری متفاوت دارند. با وجود فتوای محرمیت فرزند خوانده همانند فرزند، در پاسخ به استفتا در خصوص ارث فرزندخوانده می‌گوید «فرزندخوانده چون رَحِم نمی‌باشد، مطلقاً ارث نمی‌برد.»

 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد.

 

آدرس دفتر مرکزی در مشهد:

مشهد-قاسم آباد-  بولوار شاهد- شاهد33 – برج ایلما-ورودی اداری -طبقه چهارم- واحد401[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل فرزندخواندگی

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی فوری
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود