بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد

  

این مجموعه با دارا بودن وکلای آشنا به قوانین شهرداری دارای تجارت

لازم در این امور بسته به

نیاز شما اقدامات تخصصی برای حل مشکلات ملکی اقدام می نماید.

 

آدرس : مشهد – بلوار فرامرز عباسی – چهارراه جانباز برج کیانسنتر ۲ طبقه

۶ واحد ۶۱۰ ( پارکینگ واقع در فرامرز ۳۹ ) قبل از مراجعه برای اخذ نوبت

تماس حاصل فرمایید.

وکالت توسط وکلا محمد باقر بهروش، و دکتر حمید رضا گوهریان صورت میپذیرد.

 

قوانین موجر و مستاجر

تعریف اجاره :

اجاره یک نوع قرارداد است که براساس آن یک نفر که مالک یا موجر گفته می شود خانه ، آپارتمان یا مغازه خود را به شخص دیگری که مستاجر گفته می شود طبق مدت و اجاره بها یا کرایه معین که با همدیگر توافق می کنند به اجاره واگذار می کند.

شرایط اجاره

موجر باید نسبت به خانه ، آپارتمان یا مغازه مالک باشد :اجاره دادن فقط توسط مالک یا وکیل او باید باشد مستاجر هم می تواند مکان یا محلی که از موجر اجاره کرده است را به کس دیگر اجاره دهد . مگر اینکه مالک این اجازه و حق را از مستاجر در قرارداد سلب کرده باشد.مدت که مستاجر اجاره می کند باید در قرارداد مشخص و تعیین شود اینکه در قرارداد اجاره مدتی ذکر نشود قرارداد باطل است. به طور معمول این مدت یک سال تعیین می شود. دو طرف قرارداد یعنی موجر و مستاجر بالغ و عاقل باید باشند بنابراین کودکانی که بالغ نشده اند و افراد دیوانه نمی توانند ملکی را اجاره بدهند یا ملکی را خود به طور مستقل اجاره کنند بلکه قیم یا سرپرست این افراد باید دست به این اقدام بزنند .

اجاره باید کتبی باشد :

براساس قانون روابط موجر و مستاجر ۱۳۷۶ باید اجاره به صورت کتبی تنظیم شود و نیاز به امضای دو نفر شاهد که زیر قرارداد را امضا کنند را دارد بعلاوه باید در دو نسخه صورت بگیرد تا بتوان از امتیازات قانون روابط موجر و مستاجر سال ۷۶ استفاده کرد.

تکالیف موجر

مورد اجاره باید به مستاجر تحویل داده شود. بعد از اینکه قرارداد منعقد شد باید موجر مورد اجاره را که شامل خانه ، آپارتمان یا مغازه باشد را به مستاجر تحویل دهد. هنگامی که مستاجر ملک مورد اجاره را تخلیه می کند موجر موظف به پس دادن پول پیش می باشد.
وکالت در امور املاک در مسیرخرید اراضی و املاک مورد احتیاج شهرداری تجاوز به معابر عدم احداث پارکینگاحداث بنای بدون پروانه  اضافه بنا دستور موقت از قلع و تخریب موضوع ماده ۱۰۰اعتراض به رای کمیسیون ماده ۱۰۰کمیسیون ماده ۱۰۰توسعه معابر اختلاف مودی و شهرداری عوارض شهرداری .

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *