وکیل در ارومیه

لیست وکلای شهر ارومیه که در سامانه درخواست وکیل متخصص وکیل نوین ثبت نام نموده اند. این لیست شامل وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه و قاضی باز نشسته در ارومیه و وکیل پایه یک و دو قوه قضائیه در ارومیه می باشد که می توانید با زدن گزینه اطلاعات بیشتر مشخصات شخصی وکیل مورد نظر , رزومه , اطلاعات تماس و تخصص های هر وکیل در ارومیه را مشاهده و در ارتباط باشید .

در این لیست می توانید وکیل متخصص در هر زمینه ای اعم از وکیل کیفری در ارومیه , وکیل خانواده در ارومیه , وکیل حقوقی در ارومیه , وکیل جرایم رایانه ای در ارومیه , وکیل ملکی در ارومیه , وکیل ثبت در ارومیه , وکیل امور باز نشستگی در ارومیه , وکیل اداره کار در ارومیه , وکیل مهاجرت در ارومیه , وکیل کلاهبرداری در ارومیه , وکیل چک و سفته در ارومیه , وکیل رابطه نامشروع در ارومیه , وکیل مشارکت در ساخت در ارومیه , وکیل ارث در ارومیه , وکیل انحصار وراثت در ارومیه , وکیل دیه در ارومیه , وکیل تصادفات رانندگی در ارومیه را مشاهده کنید .

چنانچه نمی دانید با کدامیک از وکلای ذیل در شهر ارومیه متناسب با پرونده خود قرارداد ببندید با شماره ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ تماس بگیرید علاوه بر مشاوره حقوقی به وکیل متخصص در ارومیه ارجاع داده می شوید .

 

نام و نام خانوادگی شهر  تلفن سوابق وکیل
2 1 اسامی وکلای ارومیه | وکیل در ارومیه | تلفن وکلای ارومیهبهنازکریمی پریشه ارومیه 09143709602 مشاهده سوابق

نجات علی پورنجات علی پور

ارومیه 09141412141 مشاهده سوابق