بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد

  

این مجموعه با دارا بودن وکلای آشنا به قوانین شهرداری دارای تجارت

لازم در این امور بسته به

نیاز شما اقدامات تخصصی برای حل مشکلات ملکی اقدام می نماید. 

برای اخذ نوبت مراجعه حضوری و یا مشاوره تلفنی و انعقاد وکالت

با شماره 09151026897 تماس حاصل نمایید .

 

آدرس : مشهد – بلوار فرامرز عباسی – چهارراه جانباز برج کیانسنتر 2 طبقه

6 واحد 610 ( پارکینگ واقع در فرامرز 39 ) قبل از مراجعه برای اخذ نوبت

تماس حاصل فرمایید. 

وکالت توسط وکلا محمد باقر بهروش، و دکتر حمید رضا گوهریان صورت میپذیرد.

مشاوره حقوقی بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد            1 1 300x46انعقاد وکالت بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد            1 2 300x146مشاوره حضوری بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد             300x146 مشاوره تلفنی بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد            1 3 300x148 مشاوره آنلاین بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد بهترین وکیل در امور شهرداری در مشهد              300x146

قوانین موجر و مستاجر

تعریف اجاره :

اجاره یک نوع قرارداد است که براساس آن یک نفر که مالک یا موجر گفته می شود خانه ،آپارتمان یا مغازه خود را به شخص دیگری که مستاجر گفته می شود طبق مدت و اجاره بهایا کرایه معین که با همدیگر توافق می کنند به اجاره واگذار می کند.

شرایط اجاره

موجر باید نسبت به خانه ، آپارتمان یا مغازه مالک باشد :اجاره دادن فقط توسط مالک یا وکیل او باید باشد مستاجر هم می تواند مکان یا محلی که ازموجر اجاره کرده است را به کس دیگر اجاره دهد . مگر اینکه مالک این اجازه و حق را از مستاجردر قرارداد سلب کرده باشد.مدت که مستاجر اجاره می کند باید در قرارداد مشخص و تعیین شود اینکه در قرارداد اجارهمدتی ذکر نشود قرارداد باطل است. به طور معمول این مدت یک سال تعیین می شود.دو طرف قرارداد یعنی موجر و مستاجر بالغ و عاقل باید باشند بنابراین کودکانی که بالغ نشده اندو افراد دیوانه نمی توانند ملکی را اجاره بدهند یا ملکی را خود به طور مستقل اجاره کنند بلکهقیم یا سرپرست این افراد باید دست به این اقدام بزنند .

اجاره باید کتبی باشد :

براساس قانون روابط موجر و مستاجر 1376 باید اجاره به صورت کتبی تنظیم شود و نیاز بهامضای دو نفر شاهد که زیر قرارداد را امضا کنند را دارد بعلاوه باید در دو نسخه صورت بگیردتا بتوان از امتیازات قانون روابط موجر و مستاجر سال 76 استفاده کرد.

تکالیف موجر

مورد اجاره باید به مستاجر تحویل داده شود. بعد از اینکه قرارداد منعقد شد باید موجر مورد اجارهرا که شامل خانه ، آپارتمان یا مغازه باشد را به مستاجر تحویل دهد.هنگامی که مستاجر ملک مورد اجاره را تخلیه می کند موجر موظف به پس دادن پول پیشمی باشد.
وکالت در امور املاک در مسیرخرید اراضی و املاک مورد احتیاج شهرداری تجاوز به معابر عدم احداث پارکینگاحداث بنای بدون پروانه  اضافه بنا دستور موقت از قلع و تخریب موضوع ماده 100اعتراض به رای کمیسیون ماده 100کمیسیون ماده 100توسعه معابر اختلاف مودی و شهرداری عوارض شهرداری .

مشاوره حضوری حقوقی سراسر کشور

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور 

 

وکیل نوین سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

وکیل نوین با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

اگه تلفن ها پاسخگو نبودن شما میتونی با تکمیل فرم ذیل پرونده خود را شرح داده تا در اسرع وقت به شما تماس گرفته و وکیل متخصص معرفی میگردد

با ثبت دیدگاهتان نسبت به وکیل و سایت ما را در بهبود خدمت رسانی یاری فرمایید ، همچنین شما میتوانید در قسمت دیدگاه پایین سوالتان را ثبت نمایید . 

جهت معرفی پرونده و مشاوره حضوری مستقیم موکل با خود وکیل کلیک کنید 

وکیل نوین سامانه معرفی وکیل تخصصی در کشور 

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *

[fbcomments]